Merhaba,

Ben Özlem Yüksektepe

Bir Lezzet Avcısı ve Mutfak İnsanıyım

Yemek tariflerimi sizlerle paylaşmak için Youtube'da, Acayiptarifler.com.tr'de ve buradayım. Youtube Kanalımda ve acayip tarifler internet sitesinde yöresel tarifler, dünya mutfağından lezzetler, hamur işleri, tatlı tarifleri ve mutfağa dair bir çok ipucunu bulabilirsiniz. Ben pişirirken ve bilgimi paylaşırken çok keyif alıyorum, umarım sizlerde tariflerimi denerken aynı keyfi alırsınız.

Paylaştığım tariflerde sadece yapım sürecini değil, yaptığım işlemlerin mantığını anlatmaya özen gösteriyorum. Çünkü bence iyi bir lezzet oluşturabilmenin mantığını doğru anlayabilirsek, reçeteye hiç ihtiyacımız olmaz. Kendi reçetelerimizi yazabilir, benzer tatlar ve mutlu anlar oluşturabiliriz.

Tariflerimi sosyal mecralarda takip edin !

Her hafta 2 Yeni Tarif Videosu ile Çarşamba ve Cumartesi günleri YOUTUBE/ Acayip Tarifler kanalında görüşmek üzere. Denediğiniz tariflerimin fotoğraflarını bana instagram/acayiptarifler sayfasından paylaşmayı ve Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın !

En Yeniler Tarifler

çıtır çıtır sarıyer böreği

Bugün #sarıyerböreği yapıyoruz. Çıtır çıtır katlarıyla, nefis iç harcıyla favoriniz olacak bir börek 🤗

kat kat katmer poğaça | acayip tarifler

Benden çok istediğiniz #katmerpoğaça tarifiyle beraberiz. Muhteşem hamuru ve kat kat kabaran dokusuyla favoriniz olacak benden söylemesi

09 Ekim 2019

masterchef’de yapılan turşulanmış soğan

Bugün #masterchefturkiye de sıkça gördüğünüz #turşulanmışsoğan tarifiyle geldim. Yapımı kolay lezzeti şahane! hemen deneyin bence

02 Ekim 2019

patates köftesi | acayip tarifler

Selamlar 🙋🏻‍♀️ Bugün sizin için #patatesköftesi yaptım. Az malzeme çok lezzet en sevdiğim tariflerden