Acayip Tarifler

Her hafta 2 Yeni Tarif Videosu

Acayip Tarifler olarak çıktığımız bu yolda 2006 yılından beri büyük bir tutkuyla mutfaktayız. Öncelikle ülkemizde ardından dünyada doğru bilgiyi arayanlara hizmet etmeyi ilke edinmiş , denemekten korkmayan , hata yaparken öğrenen , öğrenirken öğreten, hep daha iyisini yapmak için araştırmaya gönül vermiş bir ekibiz. Hassasiyetimiz ne emeğin, ne de malzemenin ziyan olmamasıdır. Bu yüzden ilk kez mutfağa gireceklerin bile rahatlıkla uygulama yapabileceği detaylar ve püf noktalarıyla tariflerimizi her zaman zenginleştirdik. 7den 70e mutfağa gönül vermiş , öğrenmeye açık , mutluluğun yemek pişirmekle ilgisi olduğunu düşünen insanlarla her geçen gün daha da büyüyor ve güçleniyoruz.

acayiptarifler.com.tr

Ramazanda ne yenir ?

30 Gün boyunca hergün farklı bir Menü

Her gün iftar için ne pişireceğim diye düşünüp hep aynı yemekleri yapmaktan sıkılanlar buraya. Çorbasından ana yemeğine, zeytinyağlısından tatlısına kadar bu değişik iftar yemeklerini bir kenara not edin, çok lazım olacaklar.

ramazandaneyenir.com

Konumuz Mutfak ?

Burada konuşulacak çok şey var !

Mutfak kültürü ve yaşam konularında Konuşmak, Tartışmak, öğrenmek ve eğlenmek için bir fikrimiz var çok yakında sizlerle ( Bu küçük bir tüyo 2020 yılının ilk aylarında :( )

konumuzmutfak.com

Tariflerimi sosyal mecralarda takip edin !

Her hafta 2 Yeni Tarif Videosu ile Çarşamba ve Cumartesi günleri YOUTUBE/ Acayip Tarifler kanalında görüşmek üzere. Denediğiniz tariflerimin fotoğraflarını bana instagram/acayiptarifler sayfasından paylaşmayı ve Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın !